Науково-практична конференція з Міжнародною участю «Діагностика та лікування гематологічних захворювань: підведення підсумків 2023 року»

152

15-16 грудня 2023 р. у Львові відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Діагностика та лікування гематологічних захворювань: підведення підсумків 2023 року». Організатором, якої були ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України», Товариство гематологів України, Українська школа гематологів та Національний Центр радіаційної медицини НАМН України.

Науковці ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України»  виступили з 10 доповідями , було представлено 25 доповідей. Доповідачами на конференції виступили також науковці та практичні лікарі з Івано-Франківська, Києва, Великої Британії, Швеції.

Іноземні фахівці ознайомили учасників з сучасними підходами в наданні первинної медичної допомоги особам з радіаційними ураженнями. Учасниками конференції були і практичні лікарі-гематологи України.

Вітав присутніх і виступив з доповіддю про Вчених гематологів, які створювали гематологію України директор інституту, член-кореспондент НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Василь НОВАК.

Джерело інформації: ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України»