Консультативна медична допомога мешканцям Гостомельської громади

478

Виїзна бригада НАМН України продовжує надавати допомогу постраждалим від російської агресії мешканцям Київської області.

В КНП “Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги” Гостомельської селищної ради з метою надання високоспеціалізованої консультативної медичної допомоги, створення умов високої доступності безкоштовного лікування в державних установах Національної академії медичних наук України провели консультативний прийом фахівці інститутів Національної академії медичних України.

Виїзною бригадою Національної академії медичних наук України, до складу якої увійшли висококваліфіковані спеціалісти, 7 вересня 2022 року було проконсультовано 132 людини, з них направлено на до обстеження та додаткові консультації – 55 пацієнтів, на лікування до клінік інститутів НАМН України – 16 пацієнтів.

Мешканці Гостомельської громади отримали консультації лікарів ендокринологів з ДУ “Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України”, кардіологів з ДУ “ННЦ “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України” та ДУ “Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України”, нейрохірургів з ДУ “Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України», неврологів, офтальмологів та дерматологів з ДУ “Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України”, отоларингологів з ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України” , травматологів з ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”.

Фахівці НАМН України завжди на захисті здоров’я українців!