НАМН України продовжує надавати мешканцям Київської обл. консультативну медичну допомогу

518

14 та 21 вересня виїзна бригада НАМН України відвідала с. Мироцьке й с. Гаврилівка Київської області для надання консультативної медичної допомоги постраждалим в російсько-Українській війні.

За два дні виїзною бригадою Національної академії медичних наук України, до складу якої увійшли висококваліфіковані спеціалісти, було проконсультовано близько двохсот чоловік, з них направлено на дообстеження та додаткові консультації – 67 пацієнтів, на госпіталізацію до клінік інститутів НАМН України – 4 пацієнти.

Мешканці с. Мироцьке та с. Гаврилівка отримали консультації лікаря ендокринолога з ДУ “Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України”, кардіолога з ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України”, невролога, офтальмолога та дерматолога з ДУ “Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України”, нейрохірурга з ДУ “Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України», отоларинголога з ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України”.