НІССХ ім. Амосова – 2-га установа НАМН, де впроваджено геліоустановки

464

Новітні технології відновлювальної енергетики відтепер і в Інституті Амосова!
20 липня 2016 р. в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова відбулося введення в експлуатацію геліоустановки, що забезпечуватиме гарячою водою пацієнтів і медперсонал закладу. Водночас використання сонячних колекторів дозволить зменшити витрати на комунальні послуги.

Інститут Амосова став черговим закладом охорони здоров`я, що увійшов до загальнодержавного проекту «Сонячні лікарні», який провадить благодійний фонд «Здоров’я для всіх» (директор – С. Шевчук), і другою установою в системі закладів НАМН України, що поступово переходить на економічно вигідну форму господарювання.
Нагадаємо, першим перехід на геліоенергетику здійснив ННЦ "Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска НАМН України" (про що повідомлялося в новинах НАМН – "Інститут кардіології ім. Стражеска обладнали сонячними колекторами" від 04.07.2016 р.).

Дякуємо багодійному фонду «Здоров’я для всіх» за активу соціальну позицію, розвиток енергозберігаючих технологій та відновлювальної енергетики, а також підтримку державних наукових лікувально-профілактичних закладів Національної академії медичних наук України.