Оголошення про створення робочої групи щодо розробки Концепції цифрового розвитку в державних наукових установах НАМН України

1417

З метою визначення перспективних напрямків цифрового розвиткув державних наукових установах НАМН України, розпочинається процес підготовки Концепції щодо впровадження цифровізації в державних установах. Для початку процесу стратегічного планування утворюється  робоча група з представниками сфер цифрового розвитку та охорони здоров’я.

Всім зацікавленим особам, які бажають долучитися до процесу створення Концепції, є можливість  подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи. Подавати не більше одного представника від організації.

Для реєстрації потрібно подати заявку довільної форми на ім’я президента НАМН України. Заявка повинна містити відомості про заявника:

– Прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, досвід роботи в даній сфері (досягнення у разі наявності), контактний телефон, згоду на обробку персональних даних та пропозиції щодо бачення розвитку діджиталізації в державних наукових установах НАМН України.

Пропозиції щодо формування робочої групи необхідно подати до відділу з контролю виконання і діловодства НАМН України за адресою: м. Київ, вул. вул. Герцена, 12 або на електронну пошту namn_01@ukr.net, reform@amnu.gov.ua  (в сканованому вигляді) в строк до 31 січня 2022 року.

Довідково: Робоча група є тимчасовий консультативно–дорадчий орган НАМН України, що забезпечує проведення та опрацювання нормативно-правових актів в сфері цифровізації охорони здоров’я, а також формує пропозиції та завдання на розроблення Концепції та комплексного плану щодо впровадження реформи в сфері охорони здоров’я в частині цифровізації.

Завдання робочої групи: розробка Концепції, інформування, обговорення у групі тематичних напрямків, забезпечення он-лайн трансляцій, проведення стратегічних сесій, підготовка актуальних проектів.

Метою робочої групи є консолідація зусиль всіх сторін спрямованих на визначення спільного бачення щодо вдосконалення механізмів захисту інтересів пацієнтів, суспільства і держави, а також, запобігання порушень прав пацієнтів  в  державних наукових установах НАМН України та впровадження цифровізації.

Довідки за телефоном: (044)293 26 91, (068) 567 64 54 – Коба Тетяна Миколаївна.