Оренда в ДУ “ІЗНХ ім. В.Т. Зайцева НАМН України”

1493

ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Національної академії медичних наук України» вивчає попит на здачу в оренду нежитлового приміщення.

Об’єкт – нежитлове приміщення, яке розташоване в будівлі патанатомії (одноповерхова будівля)

Адреса: м. Харків, в’їзд Балакірєва, 1

Мета оренди: розміщення пункту прийому замовлень ритуальних послуг на площі 32,8 м2, з них 22,8 м2 під пункт прийому замовлень, 10 м2 під зберігання та реалізацію предметів ритуальної належності (інше)

Орендна ставка: 3% – під пункт прийому замовлень, 15% – під зберігання та реалізацію предметів ритуальної належності (інше)

Строк оренди: 2 роки 11 місяців

Ринкова вартість майна станом на 01.08.2019р.: 187830 грн. без ПДВ

Місячна орендна плата за перший (базовий) місяць оренди: 1042,23 грн. без ПДВ

Заяви щодо оренди об’єкта приймаються протягом 10 (десяти) робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Харків, в’їзд Балакірєва, 1.

Заяви подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду».  В заяві необхідно вказати: найменування об’єкту оренди, найменування заявника (найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи), юридична та фактична адреси юридичної особи, місце реєстрації та фактичного проживання фізичної особи, контактний телефон.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (057) 349-41-14, 349-42-15