Простір громадського здоров’я: актуальні питання профілактики COVID-19 в практиці сімейного лікаря при веденні пацієнтів з груп ризику. Третій вебінар від 03.07.2020 р.

1042

У рамках підготовки до другої хвилі пандемії COVID-19, КНП “Київський міський центр громадського здоров’я” спільно з Національною академією медичних наук України та міжнародним партнером IAPAC проводить цикл освітніх вебінарів: «Простір громадського здоров’я: актуальні питання профілактики COVID-19 в практиці сімейного лікаря при веденні пацієнтів з груп ризику».

Програма третього вебінару:

1. «Лікування хворих на цукровий діабет 2 типу в умовах пандемії COVID-19» Бельчина Ю.Б. , завідувач науково-організаційним відділом ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України»

2. «Алгоритм прогнозування розвитку цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків на тлі пандемії COVID-19» Попова В.В., завідувач відділом профілактики діабетології «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України»

3. Майстер клас з правил визначення рівня глюкози крові. Євстігнеєва О.В., НАМН України

4. “Профілактика метаболічного синдрому як ефективний засіб запобігання ускладненням COVID-19” к.мед.н. Стойка О.О., КНП “Київський міський центр громадського здоров’я

Захід відбувся 02 липня 2020 року на платформі ZOOM.