Проведення акції під гаслом “Громадський простір”

733

21.08.2020 року в парку “Володимирська гірка” відбулась соціальна акція під гаслом “Громадський простір”, організатором якої був Київський міський центр громадського здоров’я. До акції також долучилась Національна академія медичних наук України.

Метою цього соціального проекту є привернення уваги громадян до власного здоров’я, поширення знань про здоровий спосіб життя, а також вчасне виявлення таких небезпечних захворювань як артеріальна гіпертензія та цукровий діабет.

Під час заходу протягом дня всім охочим фахівці ЦГЗ м. Київ вимірювали тиск та визначали рівень глюкози в крові. Всі обстежені мали можливість поставити питання та проконсультуватися у лікаря-кардіолога, доктора медичних наук, завідувачки відділу гіпертонічної хвороби Національного наукового центру “Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска” НАМН України Міщенко Лариси Анатоліївни. Фахівці цього відділу спеціалізуються на проблемах діагностики та лікування гіпертонії і надають як консультативну, а в складних випадках – стаціонарну допомогу пацієнтам.

Наступна акція, яку будуть проводити Київський міський центр громадського здоров’я спільно з Національною академією медичних наук України, буде проводитись на наступному тижні. Дата і місце будуть визначені пізніше.

Як зберегти здоровим своє серце? Пропонуємо до вашої уваги рекомендації д.мед.н., лікаря-кардіолога вищої категорії Міщенко Л.А.