«Раннє втручання: назустріч новій парадигмі через партнерство професіоналів, сімей та суспільства». АНОНС

592

Європейська Асоціація раннього втручання  (Eurlyaid)
ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України»
Міністерство соціальної політики
Міністерство охорони здоров’я
Міністерство освіти та науки
Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ)
ЮНІСЕФ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

10-12 жовтня у Харкові пройде Міжнародна конференція «Раннє втручання: назустріч новій парадигмі через партнерство професіоналів, сімей та суспільства».

Місце проведення:

Будинок студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого 
м.
 Харків, вул. Пушкінська 88. 

Відкриття конференції 10 жовтня о 10.00 . 

В конференції очікується участь близько 250 фахівців, батьків, інших зацікавлених осіб з країн Східної та Західної Європи, США, країн Середньої та Центральної Азії.

Раннє втручання визнано в усьому світі як дієва та економічно ефективна послуга для сімей, які виховують дітей віком від народження до 4-6 років із порушенням розвитку або ризиком виникнення таких порушень. Послуга фокусується не лише на дитині, а й на сім’ї та суспільстві, допомагає зміцнити вразливі родини і таким чином сприяє запобіганню дитячої інституалізації, рівень якої ще дуже високий в Україні та інших країнах.

Одним із результатів конференції має стати розвиток раннього втручання в Україні  у повній відповідності до сучасної загальноєвропейської практики, яка базується на наукових доказах ефективності раннього втручання як першого та дуже важливого етапу забезпечення соціальної інклюзії родин та інклюзивного суспільства в цілому.