Сім трансплантацій за останні кілька днів в Національному інституті хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова НАМН України

989
Фото надане ДУ “Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова” НАМН України

Сім трансплантацій за останні кілька днів. На такий темп роботи ми чекали багато років.

В ніч на 18 грудня 2020 року фахівці Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова НАМН України рятували вже чотири життя. Цього разу донор буз із Рівного.

Світла пам’ять донору. Наші співчуття родині та слова подяки і підтримки у такому важливому і складному рішенні.

Першу операцію почали ще 17 грудня близько 23.00, а завершили 18 грудня близько 06.00. Її провела бригада лікарів з інституту ім. Шалімова.  Командою із 6-ти осіб лікарі інституту терміново прибули до Рівного, після повідомлення, що з’явився донор. Там був і пацієнт, який потребував пересадки. Операція проводилася на базі ЦМЛ м. Рівне за участю і фахівців міської лікарні. Очевидно, що зробити таку надскладну операцію в Рівному стало можливим дякуючи розвитку кардіохірургії в рівненській ЦМЛ та плідної співпраці транспланткоординаторів, яких нещодавно підготував Національний інститут хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова НАМН України.

Ще три операції – трансплантація двох нирок та печінки, нині ідуть в інституті ім.Шалімова. Про подальший перебіг подій та стан хворих будемо говорити далі.

Особлива подяка співробітникам МВС України за допомогу і підтримку.

Інформація надана ДУ “Національний інститут хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова НАМН України”.

Фото надане ДУ “Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова” НАМН України