Участь директора ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» Ю.М.Степанова у ХIV Міжнародному онлайн конгресі «Людина і ліки»

827

08 вересня 2021 року директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» професор Степанов Юрій Миронович прийняв участь з лекцією майстер-класу «СУЧАСНІ ПОЗИЦІЇ І ТЕНДЕНЦІЇ В ВЕДЕННІ ПАЦІЄНТІВ З ХРОНІЧНИМИ ЗАКРЕПАМИ» у ХIV Міжнародному онлайн конгресі «Людина і ліки», який проходив у м. Алмати (Казахстан) за участю всесвітньо відомих вчених різних медичних спеціальностей.

Професор Ю.М. Степанов відзначив пріоритетні позиції Державної установи «Інститут гастроентерології НАМН України» як єдиного унікального науково-дослідного та лікувального закладу гастроентерологічного профілю третинного рівня в Україні, який підпорядковується Національній академії медичних наук України.

В Інституті на високому рівні здійснюється комплексна діагностика захворювань кишечника, що дозволяє встановити діагноз та провести диференційну діагностику.

На підставі результатів обстеження наші фахівці встановлюють діагноз і розробляють індивідуальний план лікування. Запорукою успішного лікування закрепу є розуміння причини і патофізіологічного механізму його розвитку.

Юрій Миронович підкреслив, що у клініці Інституту лікуванням даної групи пацієнтів займається команда професіоналів, яка складається з лікаря-гастроентеролога, психотерапевта, фізіотерапевта і дієтолога. Саме колегіальний підхід до проблеми сприяє більш швидкому відновленню пацієнта.

Інформація надана ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України».