«Українська школа ендокринології»

531

Анонс
1-2 червня 2017 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» спільно з Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України проводять у м. Харкові 61-шу науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Українська школа ендокринології», включену до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2017 рік.

На конференції відомі вчені наукових та науково-педагогічних центрів читатимуть для лікарів ендокринологів, терапевтів, педіатрів, сімейних лікарів лекції стосовно сучасних уявлень щодо механізмів розвитку ендокринопатій та їх ускладнень, новітніх діагностичних і терапевтичних технологій.

У рамках конференції буде проведено науковий симпозіум «Питання профілактики, діагностики та лікування раку щитоподібної залози».

Окреме засідання буде присвячене клінічним розборам хворих із ендокринною патологією, яка являє собою певні труднощі у діагностичному або лікувальному плані.
Клінічні випадки будуть представлені науковцями та лікарями клініки ДУ «ІПЕП».

Учасники конференції зможуть придбати збірники повних текстів лекцій та клінічних розборів.

Конференція проходитиме в корпусі «Б» Харківського національного медичного університету МОЗ України за адресою:
м. Харків, пр. Науки, 4.

Відкриття конференції 1 червня 2017 року о 9.00.

Адреса оргкомітету:
61002, м. Харків, вул. Алчевських, 10.
тел.: (057) 700-45-39; 700-45-42
тел./факс: (057) 700-45-38
E-mail: org@ipep.com.ua