В ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» відкрилось фізіотерапевтично-реабілітаційне відділення

512

Війна в Україні спричинила великий попит на реабілітологію.

На виконання Наказу Президента НАМН України №26 від 14.04.2023 «Щодо забезпечення надання реабілітаційної допомоги» в Державній установі «Інститут гастроентерології НАМН України» було проведено ряд заходів щодо забезпечення надання сучасної реабілітаційної допомоги.

14 липня 2023 року в інституті гастроентерології запрацювало якісно нове за своїми функціями фізіотерапевтично-реабілітаційне відділення.

Нова організаційна структура, досвідчені фахівці та сучасне оснащення дозволили створити належний рівень сучасної доказової реабілітаційної допомоги.

З великою турботою про пацієнтів фахівці закладу облаштували нові кабінети для спеціалізованих реабілітаційних послуг:

для психоемоційного розвантаження;

геліотерапії;

– зали лікувальної фізкультури та реабілітації;

кабінет групових занять з аутотренінгу;

соляна кімната — спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії – немедикаментозної методики, де штучно відтворений мікроклімат соляних шахт поєднується з лікувальним середовищем сухого соляного аерозолю певної концентрації.

Нове відділення оснащене сучасними фізіотерапевтичними комплексами Premium класу та найсучаснішими спортивно-реабілітаційними тренажерами.

Досвід лікарів, використання світових стандартів реабілітації та сучасних медичних технологій зробило відділення відмінним місцем для надання реабілітаційно-фізіотерапевтичної допомоги захисникам України та цивільним, що постраждали від російсько–української війни.