Візит міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі

634

Офіційний візит
Сьогодні, 19 січня 2016 року, відбулась зустріч президента НАМН Віталія Цимбалюка із міністром охорони здоров'я Олександром Квіташвілі. Очільник профільного міністерства привітав новообраного президента Академії із перемогою на виборах, назвав їх демократичними і запевнив, що сподівається на плідну співпрацю Міністерства із Національною академією медичних наук України. 

Зустріч пройшла за участю 1-го віце-президента НАМН Юрія Кундієва та головного вченого секретаря академії Володимира Міхньова.

Олександр Мерабович зауважив, що з цікавістю спостерігав за виборчим процесом в НАМН, втім свідомо не втручався і не впливав на вибір академіків НАМН, поскільки поважає самоврядність Академії. Він зізнався, що щиро задоволений обраною кандидатурою, тому що вибір академіків співпав із його власними симпатіями.

Позаяк Віталій Іванович добре зарекомендував себе на посаді віце-президента НАМН, має бездоганну репутацію у професійному середовищі, користується авторитетом знаючого фахівця, ефективного управлінця та сучасної людини із патріотичними переконаннями. І багато у чому погляди міністра та нового президента НАМН збігаються. 

"Я следил с интересом, как проходят у вас выборы, намеренно не вмешивался. Но я вот сидел и думал: "Дай Бог, чтоб этот человек выиграл. И дай Бог, чтоб у нас в дальнейшем сложились хорошие отношения." – зауважив Міністр.

Знакова зустріч без телекамер пройшла у дружній атмосфері і завершилась обговоренням подальшого розвитку науки та реформ у медицині.

Примітно, що і міністр, і президент НАМН висловили сподівання на добрі конструктивні стосунки між МОЗ та медиками-науковцями.