Заголовок

745

Реконструкція споруди за адресою вул. Галицька, 4  завершена і має всі необхідні дозвільні документи  для надання лікувальної допомоги хворим.
20 вересня 2013 року відбулося відкриття цієї клінічної бази ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб  ім. Л.В. Громашевського НАМН України».
 
Державним проектним інститутом була розроблена проектно-кошторисна документація, пройдена відповідно до діючого законодавства комплексна експертиза  та проведений капітальний ремонт на суму  18 млн. 100 тис. грн. Роботи по проведенню капітального ремонту здійснювалися протягом року та завершилися  в серпні 2013 року.
 
Відповідно до проектно-кошторисної документації клініка розрахована на 32 ліжко-місця (відділення інтенсивної терапії та детоксикації, відділення нейроінфекцій) та приймально – діагностичне відділення з консультативними кабінетами та  денним стаціонаром на 8 ліжко – місць.
 
Крім того, клінічна база має харчоблок, господарчий блок,  дезінфекційне відділення. Відділення забезпечені сучасним медичним обладнанням та устаткуванням (кисневим концентратором з розведенням по палатах інтенсивної терапії, реанімаційним обладнанням, ультразвуковими апаратами, рентгенологічним обладнанням тощо). Обладнання закуплено та інстальовано  на суму 3 млн. 58 тис. грн..
 
В клініці створені відповідні умови для перебування хворих. Лікувальна допомога буде здійснюватись на високоспеціалізованому рівні лікарями вищої категорії кандидатами та докторами наук.
 
Найближчим часом тут розпочнеться реалізація бюджетної програми по лікуванню хворих на хронічний гепатит C, за участю Всеукраїнської громадської організації  “Зупинимо гепатит”.