Заголовок

1005

23 квітня 2012 року був підписаний Меморандум про співпрацю в галузі надання високопрофесійної медичної допомоги населенню Донеччини між Національною академією медичних наук України і Донецькою облдержадміністрацією.

З боку Донецької облдержадміністрації Меморандум підписав губернатор Донецької області Андрій ШИШАЦЬКИЙ з боку Національної академії медичних наук України – її президент Андрій СЕРДЮК.

Андрій СЕРДЮК,  відзначив, що Національна академія медичних наук України виділяє квоти для надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Донецької області в 28 наукових медичних установах країни. За цими квотами медична допомога надаватиметься за рахунок коштів Державного бюджету в межах видатків, передбачених НАМН України на відповідний рік, без будь-яких додаткових витрат з боку Донецької області.

 Оцінюючи значення Меморандуму Андрій ШИШАЦЬКИЙ сказав, що цей документ сприятиме поліпшенню надання медичних послуг для населення Донеччини. Меморандум передбачає рівноправний доступ донеччан до всіх медичних установ, що входять до складу НАМН України, що дозволить покращити діагностику і лікування різних захворювань.

Донецька облдержадміністрація здійснює організаційні заходи щодо створення органами охорони здоров'я області дієвої, прозорої системи відбору та направлення громадян області, які потребують висококваліфікованої медичної допомоги, в наукові установи НАМН Україні згідно встановленого в Меморандумі порядку.

За матеріалами Донецької  облдержадміністрації