Заголовок

1404

Президія Національної академії медичних наук України вітає Вас з 80-річчям від дня народження і зичить нових життєвих звершень та втілення в дійсність усіх наукових задумів.

Вельмишановний Григорію Васильовичу !

Кожна людина, яка приходить у цей світ, покликана залишити в історії суспільства свій слід. Але виконати життєву місію вдається лише цілеспрямованим непересічним особистостям, достеменно знаючим як найкраще реалізовувати свій професійний талант. До когорти таких належите і Ви – чудовий лікар і славетний українець, в душі якого живе неспокій, постійне бажання прийти на допомогу тим, хто її потребує,.

З юних років Ви послідовно і невідступно йшли до омріяної мети, ставши блискучим хірургом – онкологом. Ваші наукові пошуки втілилися в розробці нових методів хірургічного лікування, визнаних  далеко за межами країни, про що свідчить спеціальний диплом Європарламенту.

Втіленням Вашого наукового і педагогічного таланту являються 45 підготовлених Вами докторів і кандидатів наук.  Ви – засновник онкологічної школи Донбасу, чудовий педагог і організатор, майже 40 років успішно очолюєте кафедру онкології Донецького національного медичного університету ім. М.Горького, 20 років – Донецький  протипухлинний центр, який під Вашим керівництвом став найсучаснішим лікувальним закладом.

Але чим би Ви не займалися на своїй професійній ниві, які б не опановували нові напрямки практичної та наукової діяльності, завше Вас вирізняли вірність справі і професійна

вдача, надійність і широчінь душі, відданість лікарському обов’язку та відповідальність за кожен свій крок.

Ваше життєве кредо – нести людям добро, бо чудово розумієте, що добра багато не буває.

Ваша впевнена, врівноважена хода дорогою світла, відданість високому покликанню лікаря, дух звитяжності у боротьбі з людськими недугами завше вселяє віру в колег і пацієнтів, допомагаючи останнім долати непростий шлях до одужання.

Тож вітаємо з височінню мудрості, яка обдарувала Вас в роки, сповнені творчої наснаги та людської сили. Щастя, добра та щедрих ужинків на довгії роки!

З роси й води Вам, дорогий докторе!

 

З повагою,

Президент НАМН України

академік НАМН У, професор                    А.М.Сердюк