Заголовок

1214

24 квітня 2012року у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася зустріч Президента Національної академії медичних наук України Андрія Сердюка із керівником відомства Віталієм Захарченко. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про надання науковою організацією квоти безкоштовних місць для розміщення осіб, які потребують лікування у спеціалізованих наукових медичних закладах. Серед категорій, що матимуть змогу лікуватися – правоохоронці, ветерани органів внутрішніх справ та ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС.

За словами Віталія Захарченка, на обслуговуванні у структурних підрозділів Управління медичного забезпечення та реабілітації МВС України перебуває близько 850 тисяч осіб: як працівників міліції та членів їхніх сімей, так і ветеранів органів внутрішніх справ. Крім того, 24 тисячі правоохоронців з цього числа  є ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС.

«Питання соціального захисту працівників міліції, особливо – його медична складова, є дуже важливим. Ця робота є продовженням соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, особливо з урахуванням того, що наразі триває модернізація української медицини,» – підкреслив Міністр внутрішніх справ.

У свою чергу, керівник НАМН України зазначив, що хоча Академія і не має змоги забезпечити безкоштовне лікування всім правоохоронцям, які його потребують, проте свій вклад у вирішення питання оздоровлення працівників органів внутрішніх справ науковці вже зробили.

«Ваша служба дуже тісно пов’язана з нашою, лікар майже завжди іде поруч з міліціонером. Ми не можемо виділити багато місць у наших спеціалізованих  інститутах, однак наші науково-медичні заклади готові прийняти близько 300 пацієнтів, аби забезпечити їх високопрофесійним лікуванням,» – сказав  Андрій Сердюк.

Віталій Захарченко висловив подяку главі Національної академії медичних наук України за розуміння необхідності вирішення проблеми оздоровлення правоохоронців та членів їхніх родин. Сторони підписали Меморандум, згідно з яким особи, які потребують лікування, можуть бути направлені до будь-якого з 28 спеціалізованих наукових медичних закладів Національної академії медичних наук, де зможуть безкоштовно отримати професійну медичну допомогу.

За матеріалами УЗГ МВС України