Заголовок

512

23-25 квітня 2014 року триваэ VI британо-український науковий симпозіум «Новітні тенденції в сучасній анестезіології та інтенсивній терапії – акцент на проблемах безпеки пацієнта та моніторингу».
Учасників симпозіуму привітали Президент Національної академії медичних наук України, академік НАМН України Андрій Сердюк та заступник керівника Державного управління справами Олександр Ратушняк, які відзначили високий організаційний рівень форуму.

«Основною метою симпозіуму є ознайомлення фахівців з новими тенденціями в напрямку підвищення безпеки пацієнтів при проведенні анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії, а також застосування передового досвіду провідних експертів з Великобританії, США та Польщі, які протягом двох днів прочитають 10 лекцій та проведуть 5 майстер-класів, – наголосив на відкриті заступник Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець, а вчені та практики повинні об’єднати свої зусилля для підвищення якості медичної допомоги».

«Нинішній симпозіум присвячено надзвичайно актуальній медичній проблемі – безпеці пацієнтів, а міжнародне визнання України в охороні здоров`я на шляху інтеграції у європейське співтовариство ставлять перед вітчизняною наукою та службою анестезіології цілу низку задач, які спрямовані на підвищення рівня безпеки анестезії та інтенсивної терапії», – підкреслив ректор НМАПО імені П. Л. Шупика, академік НАМН України Юрій Вороненко.

Загалом у  світі спостерігається тенденція до використання складного медичного устаткування та обладнання, що дозволяє лікувати людей, які до цього вважалися безнадійними. Такі пацієнти часто потребують застосування більшої кількості медикаментів, а іноді і значно складніших хірургічних втручань. Тому лікування таких хворих вимагає від фахівців завжди бути сфокусованими на аспектах безпеки та моніторингу, що потребує додаткових знань, практичних навичок та емоційних зусиль.
Прес-служба МОЗ України