Заголовок

679

Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова, за підтримки Національної академії медичних наук України, та особисто її Президента Андрія Михайловича Сердюка, передав Військово-медичному клінічному центру Північного регіону МО України у м. Харкові  понад  60 коробок з найбільш потрібними антибіотиками та інфузійними розчинами, для лікування поранених в зоні АТО вояків, на суму близько 110 тис. грн..
Ініціаторами благодійної акції стали співробітники установи. На особисті кошти лікарів протягом 1-го тижня були придбані та зібрані необхідні ліки, а 14 серпня вантаж був оперативно доставлений к місцю перебування поранених.
 
«У цей нелегкий для країни період, коли українська армія як ніколи потребує підтримки і допомоги, ми робитимемо все можливе й неможливе, щоб наші військовослужбовці були забезпечені усім необхідним» – зазначив при передачі ліків Заступник головного лікаря з фінансово-економічних питань Інституту Ігор Толубко, і побажав пораненим бійцям найскорішого одужання. 
 
www.surgery.org.ua