Заголовок

690
5 листопада 2012 року Президент НАМН України Андрій Сердюк разом з Раїсою Богатирьовою відвідали Міжнародну клініку відновлювального лікування професора Володимира Козявкіна "InterMedicalEcoCity" та ознайомилися з ходом та перспективами будівництва унікального мультифункціонального реабілітаційного центру, перша черга якого вже збудована.
Через півтора року, коли медичне Еко-місто запрацює на повну потужність, заклад зможе приймати на лікування, реабілітацію та оздоровлення до 1000 пацієнтів щодня.
Функціонування та розбудова Еко-міста "InterMedicalEcoCity" сприятиме активному розвитку фундаментальних та прикладних аспектів реабілітаційної медицини, більш широкому впровадженню їх у практику охорони здоров'я.
"InterMedicalEcoCity" є інноваційним медичним пілотним проектом, науково-методичний супровід якого здійснює Національна академія медичних наук України та Міжнародна клініка відновного лікування професора Володимира Козявкіна (м. Трускавець), який є розробником методики інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації. Метод Козявкіна – високоефективна технологія лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом та наслідками травм і органічного ураження нервової системи. Понад 20 тисяч пацієнтів, включаючи 8 тисяч хворих з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, США та багатьох інших країн світу, пройшли курс реабілітації за цією системою. В природно-лікувальних умовах Арабатської Стрілки, що на Херсонщині, ефективність цієї методики значно підвищиться. Оскільки ця місцевість має унікальне поєднання природно-кліматичних умов, термальних мінеральних вод та лікувальних грязей.
В рамках візиту до Херсонської області було підписано Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та Національною академією медичних наук України про надання високоспеціалізованої медичної допомоги жителям Херсонської області, яку вони отримуватимуть в 28 медичних закладах Академії за кошти, виділені з державного бюджету. Таким чином, зазначив президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк, Херсонщина отримала 1060 квот на безкоштовне лікування в медичних закладах Академії. Згідно підписаного Меморандуму, хворі вже отримують лікування, та наступного року цей договір буде пролонговано.