Засідання Президії НАМН України

445

РІШЕННЯ
8 лютого 2018 року в ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України" під головуванням президента Національної академії медичних наук України академіка Віталія Цимбалюка відбулось чергове засідання Президії НАМН України.

Під час засідання учасники заходу заслухали й обговорили ряд питань з порядку денного та прийняли низку важливих рішень.

1. Директор ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» академік Дмитро Заболотний виступив з доповіддю «Стан та стратегія розвитку оториноларингології в Україні».

2. Президія НАМН України заслухала доповідь директора ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» чл.–кор. НАМН України Вікторії Задорожної «Про епідемічну ситуацію з кору та інших інфекційних хвороб, що керуються засобами специфічної профілактики» та прийняла наступну постанову:

  1. Визнати стан імунопрофілактики в країні як такий, що не забезпечує епідемічного благополуччя з вакцинокерованих інфекцій.
  2. Звернутися до Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони України з пропозицією заслухати і обговорити стан імунопрофілактики в Україні та пов’язані з ним біологічні ризики.
  3. Активізувати наукові дослідження у напрямах вивчення характеристик епідемічного процесу інфекцій, що керуються засобами специфічної профілактики та розробки науково-обгрунтованих рекомендацій щодо їх профілактики.
  4. Сприяти підвищенню рівня інформованості населення щодо реальних ризиків захворювання на вакцинокеровані інфекції та заходів їх профілактики.

3. Відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Президія НАМН України своєю постановою присвоїла державній установі «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України» ім’я академіка О.М. Лук’янової .
Відтепер офіційна назва установи – ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук'янової НАМН України".