Участь президента НАМНУ академіка Віталія Цимбалюка у відкритті Міжнародної медичної виставки Public Health

603
«Нові виклики – нові тенденції розвитку
світової та вітчизняної медицини”
Public Health 2021

6 жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі м. Київ розпочалась 30-та Ювілейна Міжнародна медична виставка Public Health/Охорона здоров’я, у відкритті якої взяв участь та виступив з вітальним словом президент Національної академії медичних наук України академік Віталій Цимбалюк.

Медична виставка Public Health є унікальною авторитетною платформою для проведення ділових зустрічей, презентації та тестування всього спектру обладнання для діагностики, лікування та реабілітації, живого спілкування та обміну передовим досвідом, спільного вирішення нагальних проблем галузі.

Багаторічний успішний досвід Організаторів, широке залучення експертів, тісна співпраця з медичною спільнотою та державними установами України, потужна підтримка Hyve Group (Велика Британія) дозволяють Premier Expo проводити виставки на найвищому міжнародному рівні, пропонувати експонентам і відвідувачам заходів сприяти вдосконаленню системи охорони здоров’я України та розвиткові світової медицини. Тим самим виставка Public Health / Охорона здоров’я, поза сумнівом, наймасштабніша та найважливіша подія року, робить безпрецедентний внесок у зміцнення національної безпеки країни.