Завжди прагнемо до інновацій та високої якості не лише лікування, а й діагностики

53

У 2023 році в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» було встановлено нову сучасну МР-систему – Canon 1.5 T Vantage Orian з наявністю в своєму арсеналі усіх необхідних спеціалізованих кардіологічних, ангіографічних та багатьох інших програмам для виконання відповідних досліджень.

На базі відділення проводиться велика кількість обстежень та широкий спектр МРТ досліджень самих різних органів і систем, в першу чергу вузькоспеціалізованих обстежень серця та магістральних судин (такі як МРТ-серця та судин).

Однією з вагомих переваг нашого МРТ є можливість використання послідовностей T1, T2 та Т2* mapping. T1 та Т2 mapping послідовності дозволяють отримувати інформацію про зміни в структурі міокарду, такі як запалення, фіброз або інфільтрацію. Ці технології є новими та високочутливими до діагностики захворювань міокарду, що дозволяють більш точно встановлювати діагнози.

Обладнання дозволяє швидко та якісно проводити МРТ-дослідження на сучасному діагностичному рівні, в тому числі обширний спектр кардіологічних обстежень, включаючи дослідження з контрастуванням:

– для оцінки життєздатності міокарда та змін після перенесеного інфаркту міокарду;

– при діагностиці запальних змін міокарду (міокардиту);

– для діагностики та диференціації кардіоміопатій (гіпертрофічної, дилятаційної, ішемічної та рестриктивної кардіоміопатії, аритмогенної дисплазії правого шлуночка тощо);

– для візуалізації доброякісних та злоякісних новоутворень серця та середостіння;

– при діагностиці рідких захворювань міокарду, патології перикарду та клапанів серця.

Також слід наголосити, що на базі відділення виконується широкий спектр досліджень інших ділянок:

– МРТ головного мозку з можливістю проведення безконтрастної МР-ангіографії;

– МРТ усіх відділів хребта – шийного/грудного/поперекового;

– Обстеження великих суглобів – кульшових, колінних, гомілково-ступневих;

– МРТ середостіння;

– Обстеження черевної порожнини та порожнини малого тазу з можливістю проведення безконтрастної МР-холангіопанкреатографії;

 

Процедура безболісна, займає від 15 до 60 хвилин в залежності від об’єму обстеження.

У пацієнтів є унікальна можливість пройти необхідні обстеження в нашій клініці та отримати експертний висновок, що є дуже важливим коли йдеться про важкі та нестандартні клінічні випадки.

 

Джерело інформації: ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»

https://amosovinstitute.org.ua/2024/04/25/v-natsionalnomu-instituti-sertsevo-sudinnoyi-hirurgiyi-imeni-m-m-amosova-mi-zavzhdi-pragnemo-do-innovatsij-ta-visokoyi-yakosti-ne-lishe-likuvannya-a-j-diagnostiki/