20-й Конгрес Академії мультидисциплінарної нейротравматології (AMN)

368

12-13 травня 2023 року у місті Краків у Польщі відбувся щорічний конгрес Академії мультидисциплінарної нейротравматології.

Місія AMN полягає в тому, щоб усі пацієнти з черепно-мозковою травмою отримували найкращу допомогу. Широко визнана концепція мультидисциплінарного лікування означає, що різні медичні спеціалісти, які беруть участь у процесі відновлення пацієнта після ЧМТ, обговорюють оптимальні стандарти лікування, при цьому тісно співпрацюючи один з одним.

Формування мультидисциплінарних команд вимагає взаємодії між різними медичними працівниками замість ізольованого прийняття медичних рішень. AMN підтримує цю ідею і тому розробляє програми своїх конгресів максимально інтерактивно. Окрім традиційних лекцій, на делегатів чекали актуальні навчальні курси, панельні дискусії та інтерв’ю.

Від України у цьогорічному конгресі у якості доповідача взяв участь Андрій Гук, завідувач відділення ендоскопічної та краніофаціальної нейрохірургії з групою ад’ювантних методів лікування та старший науковий співробітник відділу травми центральної нервової системи ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України”.

Джерело: ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України”