Зустріч із Послом Республіки Узбекистан в Україні

495

Офіційний візит
Сьогодні, 15 лютого, Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк з офіційним візитом відвідав Посольство Республіки Узбекистан в Україні, під час якого зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим. У зустрічі офіційних осіб також взяв участь начальник управління міжнародних і міжвідомчих зв'язків апарату Президії НАМН України д.м.н. Андрій Бутенко. 

Під час бесіди Президент НАМН обговорили із Послом Узбекистану в Україні започаткування двостороннього співробітництва медиків та науковців двох країн у сфері охорони здоров'я, медичної науки, значну увагу приділили питанню підготовки висококваліфікованих кадрів у галузі. Особливу увагу було приділено сприянню міжнародній співпраці та обміну досвідом між представниками медичної науки України та Узбекистану.

Віталій Цимбалюк вважає, що такі домовленості стануть гарним поштовхом для реалізації найважливіших напрямків співпраці в галузі медицини та медичної науки, сприятимуть ефективній співпраці медиків і науковців, розкриватимуть більше можливостей перед фахівцями обох країн .