Інформація щодо проведення безкоштовного онлайн навчання з питань роботи Prozorro Market для відповідальних осіб наукових установ НАМН України

836
НАМН України
започатковує роботу з Prozorro Market
за сприяння
ДП “Медичні закупівлі України”

16 грудня 2020 року Національна академія медичних наук України спільно з Державним підприємством “Медичні закупівлі України” МОЗ Україна на безоплатній основі організовує дистанційне навчання по застосуванню Prozorro Market для відповідальних осіб наукових установ НАМН України.

Важливим чинником забезпечення ефективності здійснення публічних закупівель з використанням електронної системи є організаційна робота замовників.

Національна академія медичних наук України планує підвищення кваліфікації закупівельників, які залучені до роботи з державними електронними закупівлями.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 року № 822 “Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу” врегульовано роботу першого державного онлайн магазину Prozorro Market і розкрито його повний потенціал для держави. 

Відтепер державні замовники можуть користуватись Prozorro Market для проведення закупівель вартістю до 200 тисяч гривень. Цей функціонал став доступний на Prozorro Market вже на початку жовтня 2020 року.

Prozorro Market створений для того, щоб державні та комунальні установи (підприємства) могли без зайвих зусиль та організації тендерних процедур проводити закупівлі товарів широкого вжитку: офісне приладдя, пальне, меблі, побутову хімію, комп’ютери, посуд тощо. Крім цих позицій, в Prozorro Market є також захисні маски, антисептики, санітарні набори та багато інших медичних товарів. 

Дистанційне навчання можна буде пройти тільки у разі попередньої онлайн реєстрації за посиланням: https://forms.gle/JJjaQENbTMPudmyN6.

Для участі у роботі навчання відповідальним особам установ НАМН України необхідно пройти реєстрацію до 24.11.2020 року.

Навчання буде тривати біля двох годин.

Під час проведення навчання будуть розкриті такі питання:

  1. Що таке Prozorro Market?

  2. Де застосовується Prozorro Market?

  3. Покрокове використання каталогу з боку замовника?

  4. Практичні приклади застосування Prozorro Market?

  5. Як відбирати постачальників, які форми зворотного зв’язку у нас існують?

  6. Що зробити щоб каталог максимально був комфортним та якісним для роботи відповідальних осіб установ НАМН України?

  7. Відповіді та питання.

За додатковою інформацією щодо проведення онлайн навчання можна звертатися за телефоном: (068) 567 64 54 – радник президента НАМН України Тетяна Коба.