Надано консультативну медичну допомогу мешканцям Гостомельської ОТГ

583

19 жовтня 2022 р., незважаючи на надскладну ситуацію, виїзна  бригада НАМН України надала спеціалізовану консультативну медичну допомогу жителям с. Озера та с. Горенка Київської області, які постраждали внаслідок російської окупації.

Виїзною бригадою Національної академії медичних наук України, до складу якої увійшли висококваліфіковані спеціалісти, проконсультовано 108 чоловік, з них направлено на дообстеження – 42 пацієнти, на госпіталізацію до клінік інститутів НАМН України направлено 4 пацієнти.

Мешканці Гостомельської ОТГ отримали консультації лікарів-ендокринологів з ДУ “Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України” Клочкової Вікторії Миколаївни та Шишкань-Шишової Катерини Олександрівни; лікарів-отоларингологів з ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України” Сабадаш Мар’яни Романівни та Мусіч Ігоря Миколайовича; ортопедів-травматологів з ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Лисенко Михайла Вікторовича та Кудінова Олега В’ячеславовича; лікаря-кардіолога Сидоренка Петра Івановича з ДУ “ННЦ “ Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України та лікаря-кардіолога з ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” Христофорової Ганни Михайлівни.