Розширене засідання Бюро Президії НАМН України

768

28 квітня 2023 р. відбулося розширене засідання Бюро Президії НАМН України, в якому прийняли участь директори та головні лікарі інститутів НАМН України, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький та голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак.

Під час засідання були обговорені питання діяльності наукових установ НАМН України в умовах нового механізму фінансування клінік інститутів, можливість і доцільність перетворення установ у державні унітарні підприємства. Було вирішено обговорювати дане питання надалі.

Під час засідання Бюро Президії НАМН України також обговорювалось питання затвердження наукових установ НАМН України як критичних інфраструктур. Заслухавши доповідь начальника відділу з питань мобілізаційної роботи Олени Весельської було доручено директорам інститутів забезпечити виконання листа № 1-016/604 від 25.04.2023 р. щодо забезпечення керівниками державних установ НАМН України формування та надання документів до Міністерства охорони здоров’я України для визнання установ критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.