Заголовок

538

В місті Києві 10-11 жовтня 2013 року у конференц-залі готелю «Братислава» (вул. А. Малишка, 1) відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Злоякісні захворювання системи крові і лімфоїдної тканини. Досягнення і перспективи».
Тематика конференції присвячена новим  медичним стратегіям  діагностики та лікування злоякісних захворювань  кровотворної та лімфоїдної систем і можливості використання світового досвіду в Україні, таргетній  терапії як найперспективнішому шляху онкогематології, сучасним принципам діагностики та лікування анемій, депресій кровотворення,інтенсивній та супровідній терапії в лікуванні  пацієнтів із захворюваннями кровотворної та лімфоїдної системи; інфекційно-запальним ускладненням  у хворих на гемобластози, перспективним технологіям в імуногематологічних дослідженнях, підвищенню ефективності трансфузійної підтримки при проведенні хіміотерапії, наданню допомоги хворим на онкогематологічні захворювання з порушеннями системи гемостазу, новому в діагностиці, лікуванні і профілактиці порушень системи гемостазу, основним завданням гематологічної та трансфузіологічної служби України в умовах реформування медичної галузі, координації роботи гематологічних відділень, обміну досвідом.
 
Організатори: Національна академія медичних наук України, ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України».
 
В програму конференції включені доповіді та дискусії
 
Загалом конференцію відвідало понад 250 осіб, було представлено інформацію про діяльність профільних відділень та центрів в Україні та за кордоном.
 
На конференції були представлені доповіді провідних фахівців з України та Росії про інноваційними здобутками у лікуванні захворювань кровотворної та лімфоїдної систем, дослідження якості життя хворих на лейкемію, проведення терапії для запобігання  ускладнень у хворих, про прогностичні дані, які можуть бути використані при призначенні лікування, про новітні методи лікування наслідків крововиливів у хворих з порушеннями системи гемостазу.  По завершені конференції учасникам були вручені сертифікати.
 
Матеріали конференції  будуть опубліковані у збірнику «Злоякісні захворювання системи крові та лімфоїдної тканини: досягнення і перспективи».
 
Результати роботи конференції були обговорені.