Заголовок

898

Про це домовилися, підписавши Меморандум про співпрацю, президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк та голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

Зокрема, НАМН України взяла на себе зобов’язання виділяти квоти для надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню Тернопільської області в 28 наукових установах академії та надавати високоспеціалізовану медичну допомогу за рахунок коштів Державного бюджету, в межах видатків, передбачених НАМН України на відповідний рік, без будь-яких додаткових витрат  з боку Тернопільської області.

В свою чергу, Тернопільська область здійснюватиме організаційні заходи щодо створення органами охорони здоров'я області дієвої, прозорої системи відбору та направлення громадян області,   що   потребують   високоспеціалізованої   медичної   допомоги,   до наукових установ НАМН України.

Сторони домовилися, що направлення на стаціонарне лікування до клінік установ Національної академії медичних наук України проводитиме обласне управління охорони здоров'я.

Госпіталізація планових хворих в клініки здійснюватиметься після їх огляду в консультативній поліклініці наукової установи при наявності показань для стаціонарного лікування у відділенні відповідного профілю та згідно наукових розробок установи.

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/30193.htm