Зустріч представників UNEP та співробітників ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзеєва НАМН України»

386

26 вересня 2023 року відбулася зустріч між представниками UNEP та співробітниками ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

26 вересня 2023 року відбулась зустріч представників UNEP (Програма ООН з навколишнього середовища)Geraint Williams, ALS laboratory in Hawarden (UK), фахівця з розслідування та оцінки забруднення земель, члена Комітету з питань стандартів та підгруп оцінки ризику парів ґрунтових вод та Mohammad Haris Sherzad, Радника проєкту, Відділення катастрофи та конфліктів зі співробітниками ДУ «Інститут громадського здоров’я ім.О.М.Марзеєва НАМН України» – директором Інституту, членом-кореспондентом НАМН України, д.мед.н., порофесором Полькою Н.С., заступником директора з наукової роботи, д.мед.н., професором Турос О.І., заступником директора з науково-практичної роботи, д.мед.н. Росадою М.О. та завідуючою відділу супроводу державних програм і міжнародних зв’язків, к.мед.н. Коблянською А.В.

Обговорювались питання співпраці, зокрема, можливість співробітників Інституту взяти участь в попередженні, оцінці та заходах ліквідації надзвичайних ситуацій в Україні, обумовлених хімічними, фізичними, радіаційними та іншими загрозами силами установи. Було відмічено, що фахівці інституту зараз працюють над питаннями відходів, якості води, повітря, укриття та відновлення медичних установ. Було підтверджено готовність продовження контактів з UNEP.

Представники UNEP підтвердити зацікавленість у співпраці та запропонували можливість контактів з британськими лабораторіями, які змогли б допомогти з приладами. Також було запропоновано поділитися сучасними методиками дослідження.

Інформація надана ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».