«Ендокринна патологія у віковому аспекті»

623

Звіт про проведення науково-практичної конференції
24-25 листопада 2016 року згідно з державним Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2015 рік ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» спільно з ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України проведена 14-та науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті».

У роботі конференції взяли участь 396 учасників – представники 11 областей України та м. Києва, а також представників з Сирії, Марокко та Лівану.

Із привітанням до учасників конференції звернулись:

  • директор ДУ «ІПЕП НАМН» проф. Юрій Караченцев;
  • заступник директора з наукової роботи ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» проф. Н. Кравчун;
  • начальник лікувально-організаційного управління НАМН України проф. Ігор Шкробанець;
  • директор ДУ «ІОЗДП НАМН України» проф. М. Коренєв;
  • проректор з наукової роботи Харківського національного медичного університету МОЗ України В. М’ясоєдов;
  • начальник відділу медичної допомоги дорослому населенню управління медичної діяльності Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА О. Полякова;
  • директор Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Ю. Сороколат.

Усі доповідачі зійшлися на думці, що сьогодні, в умовах реформування системи надання медичної допомоги населенню України пріоритет проблеми особливостей розвитку та перебігу ендокринопатій у різних вікових періодах не викликає сумніву, бо дає можливість загострити увагу на найважливіших запитах відносно кожної вікової групи населення та вдосконалити спадкоємність у моніторингу хворих із ендокринною патологією при переході їх з одної до наступної вікової групи.

Програму конференції склали 34 доповіді, у т. ч. 20 – з проблем діабетології, 5 – тиреоїдології, 4 – репродуктології, 5 – ожиріння.

За матеріалами конференції видано збірник тез. Учасники конференції мали можливість ознайомитись із виставкою продукції фармацевтичних фірм та друкованою науковою продукцією співробітників ДУ «ІПЕП НАМН України» та ДУ «ІОЗДП НАМН України». Конференція завершилась підбиттям підсумків роботи та прийняттям резолюції.