Науково-практична конференція “Лютневі зустрічі з офтальмології”. Анонс

1169

Шановні колеги!

Згідно з планом організаційних заходів НАМН і МОЗ України та реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році, 3-4 лютого 2021 р . відбудеться науково-практична конференція “Лютневі зустрічі з офтальмології” (реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ № 441 від 01 жовтня 2020 року).

У зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів України карантинних заходів, науково-практична конференція відбудеться в онлайн – форматі.

Програма науково-практичної конференції включає тематичні доповіді, навчальний цикл в рамках Філатовської школи за участю провідних вітчизняних фахівців та унікальний майстер-клас “Стандартизований пацієнт”.

По завершенню НПК «Лютневі зустрічі з офтальмології» учасники отримують відповідний Сертифікат з нарахуванням  10 балів безперервного професійного розвитку (БПР).

Основні науково-практичні напрямки конференції:

організація офтальмологічної допомоги;

нові методи діагностики, лікування та профілактики.

Додаткові бали БПР можна отримати за умови участі у:

1. Філатовській школі. По завершенню Ви отримаєте відповідний Сертифікат з нарахуванням 20 балів  безперервного професійного розвитку (БПР).
2. Майстер-класі «Стандартизований пацієнт». По завершенню Ви отримаєте відповідний Сертифікат з нарахуванням  10 балів безперервного професійного розвитку (БПР).  

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті: https://sites.google.com/view/lytnevi