Науковиця з НІТ ім. Л.Т. Малої НАМН України відзначена за участь у конгресі Американської асоціації серця

3537

16-18 листопада 2019 р. у Філадельфії (США) відбувся конгрес Американської асоціації серця – Scientific Sessions 2019 of the American Heart Association.

Близько 15 000 делегатів з різних країн світу були присутні на цих наукових сесіях. Приємно відзначити, що у їх числі і представниця України, а саме Анна Шалімова – провідний науковий співробітник відділу комплексного зниження ризику хронічних неінфекційних захворювань Національного інституту терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України.

На AHA Scientific Sessions 2019 Анна Сергіївна представила стендову доповідь на тему: «Асоціації поліморфізму гену субстрату інсулінового рецептора типу 1 зі станом судинної стінки та вираженістю інсулінорезистентності у пацієнтів з гіпертонічною хворобою без цукрового діабету 2 типу», за що й була нагороджена престижною відзнакою – International Early Career Investigator Award.

На науковій сесії були проведені дебати експертів відносно різних поглядів на дефініцію артеріальної гіпертензії в американських та європейських рекомендаціях, особливостей діагностики і лікування серцево-судинних захворювань, висвітлені подальші перспективи діяльності Американської асоціації серця. 
Під час наукової сесії проведено ряд лекцій та майстер-класів, присвячених новим поглядам на етіологію, патогенез, діагностику та перспективи лікування серцево-судинних захворювань.

Крім того, 17 листопада 2019 р. відбулась Президентська сесія, на якій Президент Американської асоціації серця Роберт Харінгтон визначив як успіхи, так і нові виклики для зниження смертності від серцево-судинних захворювань.

На 6-и сесіях Late Breaking Science були представлені найважливіші наукові події, присвячені гострим коронарним синдромам, інвазивним технологіям, серцевій недостатності, кардіометаболічному здоров’ю та діабету.

Подробиці: https://healthmetrics.heart.org/event/scientific-sessions-2019/