Оголошення

1355

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 595 від 7.11.2014 р. «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей», здійснено перереєстрацію юридичної адреси ДУ «Інститут невідкладної та відновної хірургіїім. В.К.Гусака НАМН України» в м.Києві.
Для тих співробітників Інституту, хто бажає працювати в ньому надалі, необхідно в 2-місячний термін (з 11 грудня 2014 р. до 11 лютого 2015 р.) прибути в м. Київ з паспортом та трудовою книжкою. У разі неможливості отримання трудової книжки, надати її завірену копію. Всі відмітки в трудовій книжці щодо переведення або звільнення співробітників будуть здійснені за адресою: Київ, вул. Мельникова, 53, 2-й поверх, 214 кімната (з понеділка по п’ятницю, з 10-00 до 16-00, телефон для довідок +38 050 992 45 56).

Співробітникам, що відмовляються переїзджати до м. Києва узв’язку з переміщенням Інституту і продовжувати роботу в даній установі в м. Кієві, необхідно подати відповідну заяву про звільнення у зв’язку з відмовою від переведення в іншу місцевість.

Особи, які на протязі вказанного терміну, не стануть до виконання своєї роботи за новою адресою, будуть звільнені у відповідності з КЗпП України.

Дирекція ДУ «Інститут невідкладної та відновної хірургіїім. В.К.Гусака НАМН України»