Підписання меморандуму про співпрацю з Міністерством молоді та спорту України

737

СПІВПРАЦЯ
23 листопада 2018 року у приміщенні ДУ ″Інститут нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова НАМН України″ відбулось офіційне підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Національною академією медичних наук України та Міністерством молоді та спорту України. 

Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк та Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов привітали всіх присутніх, а серед них директори провідних державних установ НАМН України, представники Міністерства молоді та спорту України, а також спортсмени Національної збірної України.
 
Метою Меморандуму є міжвідомча співпраця у сферах:

  • поліпшення здоров’я нації,
  • формування комплексної політики заохочення громадян до оздоровчої рухової активності, 
  • розвитку спортивної медицини та спорту вищих досягнень,
  • надання консультативної, спеціалізованої та  високоспеціалізованої медичної допомоги спортсменам штатної команди національних збірних koманд України з видів спорту, визнаних в Україні, у провідних клініках наукових установ Національної академії медичних наук України.На переконання очільників обох відомств, тісна взаємодія медичної науки і галузі фізичної культури і спорту сприятиме збереженню та зміцненню стану здоров’я населення України, надасть нові можливості щодо розробки та впровадженні сучасних ефективних медичних технологій діагностики, лікування і профілактики захворювань у осіб, які займаються фізичною культурою і спортом, зокрема спортом вищих досягнень.

Вступне слово президента НАМН України академіка Віталія Цимбалюка: