Українська школа ендокринології

544

Організатори:
ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України»
Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України
Харківський національний медичний університет МОЗ України
7-8 червня 2018 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» спільно з Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України  проводять у м. Харкові 62-гу науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Українська школа ендокринології», включену в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть проведені в Україні в 2018 році (стор. 77, п. 167).

На конференції відомі вчені наукових та науково-педагогічних центрів читатимуть для лікарів ендокринологів, терапевтів, педіатрів, сімейних лікарів лекції стосовно сучасних уявлень щодо механізмів розвитку ендокринопатій та їх ускладнень, новітніх діагностичних і терапевтичних технологій.

Окреме засідання буде присвячене клінічним розборам хворих із ендокринною патологією, яка викликає певні труднощі у діагностичному або терапевтичному плані. Клінічні випадки будуть представлені науковцями та лікарями клініки ДУ «ІПЕП НАМН України» та інших медичних установ.

Учасники конференції зможуть придбати збірники повних текстів лекцій та клінічних розборів.

Конференція проходитиме в корпусі «Б» Харківського національного медичного університету МОЗ України за адресою:

м. Харків, пр. Науки, 4.

Відкриття конференції 7 червня 2018 року о 9.00.

Адреса оргкомітету:

61002, м. Харків, вул. Алчевських, 10.

тел.: (057) 700-45-39; 700-45-42
тел./факс: (057) 700-45-38

E-mail: org@ipep.com.ua