Заголовок

751
3 березня 2012 року відбулася підсумкова колегія Головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації за участю президента Національної академії медичних наук України Андрія Сердюка.

У колегії взяли участь губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул, голова обласної ради Євген Удод,  начальник головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург, члени постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, дитинства та материнства, керівництво медичних закладів та установ, медична спільнота, фахівці СЕС та професорсько-викладацький склад Дніпропетровської державної медичної академії.

 

Довідково:

Порядок направлення пацієнтів до наукових установ НАМН України

Головні лікарі наукових установ Національної академії медичних наук України розробляють та доводять до відома обласного  управління охорони здоров’я, порядок та показання для направлення хворих до консультативної поліклініки і клініки наукової установи, визначаючи при цьому (з урахуванням характеру хвороби) необхідні обсяги обстеження  хворого в лікувально-профілактичних закладах за місцем проживання.

Направлення на стаціонарне лікування до клінік установ Національної академії медичних наук України здійснює обласне управління охорони здоров’я.

Госпіталізація планових хворих в клініки здійснюється після їх огляду в консультативній поліклініці наукової установи при наявності показань для стаціонарного лікування у відділенні  відповідного профілю та згідно наукових розробок установи.

Відповідальність за дотримання порядку направлення громадян до наукових установ Національної академії медичних наук України та правильного відбору хворих на стаціонарне лікування  покладається на керівника обласного управління охорони здоров’я та головного лікаря наукової установи. Помилки при направленні хворих реєструються в спеціальних журналах з обов’язковим оповіщенням обласного управління охорони здоров’я.

 За матеріалами управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації