Заголовок

653

26 липня 2012 року в обласній клінічній лікарні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Національною академією медичних наук і Волинською державною адміністрацією. Такі угоди, згідно із завданням Президента України Віктора Януковича, академія підписує з усіма областями. Його мета – надання висококваліфікованої допомоги хворим. За кошти держбюджету пацієнтів з областей лікуватимуть у закладах, підпорядкованих академії. Наразі квота для Волині — 973 людини на рік.

Документ підписали президент НАМН України Андрій Сердюк і голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

У рамках робочої поїздки на Волинь, Президент Національної академії медичних наук Андрій Середюк також зустрівся з колективом обласної клінічної лікарні. Він високо оцінив роботу наших фахівців та зробив акцент на тіснішій співпраці та впровадженні у Луцьку новітніх розробок у галузі медицини, зокрема, в кардіології.

Андрій Сердюк також взяв участь у відкритті відремонтованого відділення інвазивних методів лікування та діагностики. Як розповів завідувач Микола Галей, щороку тут роблять до 900 операцій. Тепер, завдяки сприянню  адміністрації закладу і допомозі влади й спонсорів, лікарі мають значно більші можливості.

Оновлення обласної лікарні на цьому не завершується. Як повідомив голова облдержадміністрації Борис Клімчук, прийнято серйозні рішення, в тому числі про зміцнення матеріально-технічної бази цієї здравниці. Магнітний резонатор, який необхідний як заключний механізм досліджень і втручать, закуплять за кошти державного бюджету. Луцька міська клінічна лікарня отримає ангіограф.

 

   Прес-служба облдержадміністрації

Interactive Systems