19 червня – День медичного працівника

1061

Шановні колеги!
Президія НАМН України щиро вітає всіх представників галузі охорони здоров’я із професійним святом – Днем медичного працівника!
Найголовніше в медицині – високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти людям.
Надто нині, коли країна протистоїть зовнішній агресії, людські та фахові якості працівників медичної галузі набули своєї глибинної значущості.

На привеликий жаль все міцнішає для нашої країни сумний зв’язок двох медичних тематик – мирної та військової.
І сьогодні у буквальному розумінні медики-добровольці, хірурги, фельдшери, медсестри ризикують і жертвують своїми життями заради порятунку воїнів-захисників.
Ми в цей день особливо вшановуємо пам’ять і подвиг колег, що загинули на полі бою, рятуючи життя солдатів.
Вічна їм шана!

У медиків-науковців сьогодні не менш важлива місія. У тісній співпраці з колегами Ви у посиленому режимі працюєте над винаходами й розробками, створюєте у лабораторіях рішення, здатні допомогти на фронті і в тилу.
Ще з перших днів Революції Гідності медики НАМН долучилися до надання допомоги усім постраждалим. І значно розширили її у зв’язку з військовими діями на Сході країни.
Провідні співробітники інститутів стали консультантами шпиталів. У зоні постійної уваги та турботи вчених-клініцистів знаходяться не лише учасники АТО, а й переселенці, прості люди, які пережили руйнування рідних домівок і власної долі.

З нагоди професійного свята хочеться висловити повагу та вдячність всім медичним працівникам наукових установ академії за небайдужість, за вірність клятві Гіпократа, за любов і самопожертву.

Справа ця важка і благородна, вимагає великої віддачі сил, постійної творчої ініціативи, високого професіоналізму.

Величезна подяка Вам за ваш досвід, знання, ваші добрі умілі руки, за чуйність і самовідданість.
Бажаємо Вам професійних успіхів, здоров'я, щастя, благополуччя і гарного настрою.

У медицині – немає випадкових співробітників, тому що саме тут працюють чуйні люди, які на своєму посту вдень і вночі рятують здоров'я і життя людей. Саме тут добро перемагає зло, завдяки справжнім професіоналам своєї справи.

Віримо, що найкращі традиції медичної еліти – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і відданість справі – здатні зіграти у цьому визначну роль  та надалі слугувати на благо народу України.

Зі святом!